Cub Cadet XT2 ES107 Accu Zitmaaier 107cm
artnr :33ABA7ES603
VRAAG NAAR DE LEVERTIJD!
De elektrische Cub Cadet XT2 ES107 zitmaaier!
Aangedreven door een 56v / 60 Ah / 3000 Wh lithiumbatterij, transmissie elektromotor , dekbediening door elektrische knop, 12 maaihoogten.
Mulch of zijafvoer met wasmondstuk voor eenvoudige reiniging van het dek, gegoten ijzeren vooras, strakke draai extreme 17 cm draaicirkel, LED-koplampen, Duluxe hoge stoel, USB-poort, achteruit maaien (RevTEK) functie, in staat om 9000 m² per uur te maaien. 107cm maaidek.
Dit model loopt voorop als het gaat om duurzaamheid en vult het respectieve bereik aan: de zitmaaier XT2 ES107 haalt zijn kracht uit krachtige Li-ion-batterijen die in slechts 4 uur kunnen worden opgeladen – drie keer zo snel als vergelijkbare batterijen!
Voor grotere oppervlakten ontwikkelde Cub Cadet een elektrische variant van de XT2-zitmaaier. De XT2 ES107 kan een snelheid van bijna 9 km per uur bereiken en werkt met opgeladen accu 90 tot 120 minuten. E-riders hebben geen benzine nodig. Onderdelen zoals een V-snaar hoeven niet vervangen te worden, omdat deze er simpelweg niet op zitten. Het geluidsniveau dat met een e-rider wordt ervaren is aanzienlijk lager dan dat van benzinemodellen en er is geen schadelijke uitstoot. Voor Cub Cadet hebben we de sterke punten van onze topmodellen, zoals de zeer korte draaicirkel met Tight Turn Xtreme-technologie, de ergonomische zit en het robuuste frame, verwerkt in deze nieuwe e-riders.